הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | צור קשר
  1. דירות למכירה-הומלי
  2. הומלס
  3. winwin
  4. אינטרהום
  5. yad2
  6. לוח רכב
  7. דירות למכירה-נדלנים

לוחות נדל"ן באינטרנט – הדרך הטבה ביותר לחיפוש דירות


עידן האינטרנט הביא עימו שנויים רבים בהרגלי החיים שלנו, היום אנו קונים טלויזיה באמצעות האינטרנט , היום אנו מזמינים זר פרחים באמצעות האינטרנט והיום אנו יכולים גם לחפש דירה למכירה או להשכרה באמצעות האינטרנט .

אם פעם כדי למצוא דירות למכירה או דירה להשכרה היינו צריכים לפשפש שעות בעיתונים הכתובים במדור של לוחות נדל"ן , היום המצב הוא אחר לגמרי, היום אנו יכולים בקלות ובמהירות למצוא עשרות אתרי נדל"ן שיש בהם לוחות נדל"ן מקוונים שמאפשרים לנו לבצע חיפושים ממוקדים ומהירים של דירות למכירה או דירות להשכרה או נכסים שונים למכירה או להשכרה.

לוחות נדל"ן מקוונים הפכו את חיפוש הדירות לתהליך פשוט וקל , אין צורך לקום מהכסא, אין צורך להסתובב בין עשרות דירות, אין צורך להיפגש עם עשרות מתווכים, כל מה שאנו צריכים זה להקליד על מקלדת המחשב נתונים לגבי סוג הדירה שאנו רוצים לרכוש או לשכור והמחשב יבצע עבורנו חיתוכים שונים בהתאם לקריטריונים שונים כמו חנייה, מעלית, מספר חדרים ועוד ועוד.

יש היום סוגים שונים של לוחות נדל"ן שניתן למצוא באינטרנט. כל לוח נדל"ן יש לו את המאפיינים שלו ואת קהל היעד המתאים לו.
מי שירצה יוכל להיעזר במגוון לוחות נדל"ן שיש בהם תמונות או סרטוני וידאו של הנכסים המיועדים למכירה או להשכרה .
מי שירצה יוכל להיעזר ב לוח נדל"ן המתמקד רק בנכסים עסקיים (כמו משרדים, חנויות ושטחי מסחר) המיועדים למכירה או להשכרה . ומי שירצה יוכל להיעזר בלוח נדל"ן המתרכז רק בדירות להשכרה ואינו מציג כלל דירות למכירה.

לוחות נדל"ן הם רק פן אחד של מהפכת הנדל"ן המתחוללת היום באמצעות האינטרנט, היום ניתן למצוא שירותים נוספים הקשורים לנדל"ן ומופיעים באינטרנט כמו למשל, אתרים של חברות משכנתאות שמציעים משכנתאות במחירים מפתיעים ואטרקטיביים, או אתרים שמציעים מידע נרחב בכל מה שקשור לעיצוב דירה, או אתרים שעוסקים בהיבטים המשפטיים של רכישת דירה כמו למשל חריגות בנייה, היתרי בנייה, דירות מכונס נכסים ועוד.

אמנם מעטים הם האנשים שרוכשים היום דירה לאחר שערכו חיפוש באחד מעשרות לוחות הנדל"ן שקיימים באינטרנט אבל רבים הם האנשים שנעזרים באותם לוחות נדל"ן ואוספים מידע חיוני להם שמקל עליהם את תהליך חיפוש הדירה או את תהליך מכירת הדירה.