הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | צור קשר
  1. אימון אישי בצפון
  2. ייעוץ שיווקי

אימון אישי


אימון אישי לעסקים

אימון אישי הוא סוג אימון פופולארי ונפוץ,
יש מי שיעזר במאמן אישי כדי להצליח בדיאטה שלו,
ויש מי שייעזר במאמן אישי כדי להתקדם בקריריה המקצועית שלו,
ויש מי שייעזר במאמן אישי כדי להצליח בעסקים.
אימון אישי לעסקים הוא אימון אישי שמטרתו לפתח אצל האדם את הפוטנציאל העסקי ואת המיומנויות הנדרשות לשם ניהול עסק או לשם עבדה בארגון עסקי כלשהו.
לעתים נמצא צוות עובדים שלם שנשלחים לסדנת אימון אישי לעסקים במטרה לפתח אצלם מיומנויות ויכולות עבודה שונות שנדרשות בארגון העסקי שבו הם עובדים, ולעתים נמצא רק את בעל העסק שעובר אימון אישי לעסקים במטרה לשפר את יכולותיו ואת העבודה שלו בעסק וכל זאת במטרה להביא לביא לשיפור התפקוד של העסק כולו.

אימון אישי לעסקים פועל בשני מישורים המישור הראשון הוא המישור העסקי והמישור השני הוא המישור האישי .

אימון אישי במישור העסקי - הוא אימון אישי שבמהלכו המאמן והמאומן מנתחים ביחד את המרחב העסקי שבו המאומן עובד, מהם דפוסי העבודה של המאומן , מהם הרגלי העבודה השגויים של העובד, היכן הוא צריך להשתנות, וכד'. לאחר מכן המאמן צריך לבנות תכנית עבודה שתפקידה להשיג את כל את מהמטרות שעליה החליטו המאמן והמאומן ביחד. מאמן ומאומן יכולים ללמוד ביחד מהם נקודות החוזק ומהן נקודות החולשה של המאומן וכיצד אפשר להשתמש בנקודות החוזק של המאומן כדי לשפר את תפקודו בעסק ואת הישגיו של העסק.

אימון אישי במישור האישי - הוא אימון אישי המתרכז בנישה של החיים האישיים של המאומן , באימון כזה המאמן והמאומן בודקים מהי איכות חייו של המאומן, האם הוא מרוצה ממנה, האם נוח לו במשבצת שבה הוא נמצא, האם הוא רוצה לשנות משהו בחייו האישיים, האם הוא רוצה לשנות את אופיו האישי, האם הוא מרגיש תקוע, או שהוא מרגיש שיש לו דימוי עצמי נמוך שמונע ממנו התקדמות במישור העסקי, וכך הלאה והלאה. חשוב להבין שתקיעות במישור האישי יכולה ליצור תקיעות במישור העסקי.

לכן כל בעל עסק שרוצה להשיג תפקוד יעיל יותר בעסק שלו , מומלץ לו לעבור אימון אישי לעסקים שבמהלכו הוא יעבור תהליך פנימי עמוק שיביא לשנויים משמעותיים פיזיים ופנימיים שיביאו בסופו של דבר לתפקוד טוב יותר של העסק ולהישגים טובים יותר של העסק.