הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | צור קשר
  1. בלוג קידום אתרים
  2. קידום אתרים-AskPavel
  3. בלוג משחקים
  4. חורים ברשת
  5. קבלה מעשית
  6. נדל"ן בישראל
  7. מיסטיקה

בלוג באינטרנט


בלוג הוא אתר אינטרנט, שהוא כמעיין יומן אישי של האדם שנקרא בלוגר. הבלוג יכול להכיל חוויות אישיות, דעות, סיקורים, חוות דעת, וסוגים שונים של כתיבה ישנם סוגים שונים של בלוגים בהתאם למי שכותב ומתחזק אותם. למשל אנשי עסקים יתחזקו ויכניסו תוכן בעל אופי עסקי, כגון בחינת מגמות עסקיות שינויים בשווקים הם יחוו דעות על הקורה בעולם העסקים ישתפו בתובנות שלהם.
כמו כן הבלוגים יכולים להיות שיתוף חוויות של אנשים מחיי היומיום. שיתוף אחרים במה שקורה ועובר עליהם באמצעות הבלוג שהקימו, הם יצרו חלון הצצה לעולמם שבו הם משתפים אחרים בחוויות שלהם במה שקורה להם.

בדעות שלהם על כל מיני דברים שנעים מדברים אישיים לסקירות שונות ועד לאקטואליה ישנם בלוגים שמיועדים לדברים מסוימים למשל כדוגמת בלוג אופנה בלוג שיתמקד ויתייחס לחידושיים ולשינויים בעולם האופנה ובדעות במה שקורה בו הבלוג בדרך כלל כתוב כך בסדר כרונולוגי, כך שדברים חדשים מופיעים בראשו ודברים ישנים יותר בתחתיתו דבר מעניין שקיים ואפשרי בבלוג הוא יצירת משוב בין הכותב לקהל היעד שלו, שצורך את חומרי הבלוג שלו.

מי שקורא יכול להגיב ולכתוב תגובות ואחרים יכולים לראות את התגובות של אנשים שונים מה שמעשיר ומפרה את הדיון שבבלוג הבלוג משמש לכל מיני מטרות
שיתוף חוויות אישי ומעקב אחרי חיי היומיום
חיבור ישיר יותר לקהל הבוחרים במקרה של פוליטיקאים שכותבים בלוג
מיתוג וקידום מכירות
סקירות ומידע שונה
כתיבה אקדמאית ושיפור הקשר בקהילה האקדמאית
ספרות וביקורת

יתרונותיו של הבלוג:
התקנה ותחזוקה בחינם או בזול אין צורך בידע של תכנות
הכנסת התוכן והכתיבה הם אינטואיטיביים ופשוטים
בלוגים מתעדכנים מהר
מנועי חיפוש מנגישים את הבלוגים
אינטראקציה וקשר בין הכותב לקוראים
הבלוגים משמשים כמנוף למיתוג וליצירת קשר ישיר יותר וכן לבניית אמון ומערכת יחסים
חלק חשוב ומתהווה של הרשת החברתית

כפי שאנו רואים הבלוגים נהפכו להיות חלק מהותי וחשוב מהאפשרויות שהאינטרנט מציעה ופעמים רבות כדאי לשקול לפתוח בלוג במקום אתר רגיל, דבר שתלוי במטרות השימוש ובקידום המטרות. הבלוגים כיום הם אמצעי פופולרי להשגת מטרות ויעדים בדרך שיוצרת קשר בין הכותב לקהל היעד שלו בדרך שאינה קיימת באתר רגיל.